19249 entry daha
  • bu akşam oynanacak maçta ikinci yarı süre alabileceğini tahmin etmekteyim.
  • olur mu? imkansız değil. ama maça girmesi imkansıza yakın.
  • bugün ceza sahası dışından bir gol atarak takımına galibiyeti ve finali getirerek kahraman olacaktır.
  • bugün muhtemelen yedek kulübesinin ısınmaya dahi gönderilmeyecektir. maalesef bu seviyede top oynayabileceğini zannetmiyorum. tercih edeceğini düşünmüyorum, ama yine de 90'a kadar bekleyeceğiz.
  • real madrid'in gizli silahı
  • gönül ister ki carlo dede ikinci yarı arda'yı oyuna alsa, madrid arda'nın golüyle finale çıksa ama real madrid 2-0 geriye düşmezse bu akşam arda'nın süre alması neredeyse mucize olur. hem seviye şuan için arda'ya çok fazla hem de son maçta pek iyi görüntü vermedi.
  • yavrum benim nasıl seviniyor ulan sanki kendi kardeşimmiş gibi kanım ısınıyor bu çocuğa.
  • avrupa'daki ilk sezonunda şampiyonlar ligi kazanacak olan topçu.

(bkz: kazanadur çocuk)
  • şampiyonlar liginde bütün sezon aldığı dakika 0, ancelotti lig şampiyonluğu garantilenmeden ligde de doğru dürüst süre vermemişken şampiyonlar liginde süre bulmasını beklemek aşırı iyimser. finalde de sıra geleceğini sanmıyorum, çok fazla sakatlık olursa o zamana kadar bir ihtimal.

ligde kalan maçlarda ilk 11 çıkmaya devam edip form tutması ve maç kondisyonu kazanması lazım. yaza turnuva kadrosunda mutlaka olur ama her maç 90 dk oynar mı o konuda şüphelerim var.
  • fenere 10 milyon euro daha bonus getiren topçu.
16 entry daha
hesabın var mı? giriş yap