2460 entry daha
  • özgür, nehir'in memelerine bakmaktan role giremiyor.

edit: kubilay, abla deme lazım olur.
  • bazı karakterlerin isimleri aşağıdaki gibidir:
    zerre
    reyyaz
    zahir
    şadir
    sırat
    berzan

yakın zamanda beklediklerim:
    şırdan
    şadırvan
    kumpas
    cücük
    tütsü
    portföy

buradan bir demet tiyatro'ya ve gibi'nin defter bölümüne selam olsun.
  • birincisi amk konslar bok gibi para kazanır. bizimkiler daha 100 bin bulamıyor. bunlar karın tokluğuna mı çalışıyor anlamadım.

ikincisi katil geçen bölüm arcan gibi geldi,fakat şimdi işler yine karıştı . acaba nehir kafası iyiken öldürdüğünün farkında mı değil bilemedim.
  • 700 800 bin lira bandında arabası olan şahsın dükkan açmak için 200bin tl bulamadığı dizi. sat arabayı aç dükkanı, çok arabaya binesin varsa üste kalan parayla daha eski bir araba al.
    az mantık be yılmaz. azıcık bak.
  • 2.sezon spoiler:

-azem'in eşini bir çeşit kazayla kızı öldürmüş, ancak kızı bunun farkında değil. bir dönem uyuşturucu falan da kullandığı için geçmişini hiç hatırlamıyor zaten.

-azem, kızı bunu öğrenip, üzülmesin, vicdan azabı çekmesin ve anne katili olarak bilinmesin diye kendini feda etmiş ve mahkemede: "ben yaptım" demiş.

-önümüzdeki bölümlerde kızı azem'e her türlü fenalığı yapacak ve o'nu sürekli suçlayacak. ancak bir noktada babasının kendini o'nun için feda ettiğini öğrenecek ve canım babam moduna girecek.
  • reklam arasından sonra 5 dakika geri sarması saçmalık olan dizi. zaman doldurmak için yaptığınıza bak..
  • dünyanın en boş dizisi. insanları salak yerine koyan bor senaryo, vasat ötesi oyunculuklar...

direkt pavyona gitsem kendime daha çok saygım olur.
  • kuşumu beğendin mi?
  • potansiyeli olan dizi nasıl katledilir sarpa sardı artık.
  • aleyna karakterini dizinin ilk bölümlerinde canlandıran kişi bir dönem yazdıkları sebebiyle ekşi sözlük tarafından linç edilen ve kendisi de sözlük'te yazar olan zilan odabaşı'dır. yeni soyadıyla zilan duru. sözlük nicki ile mademoiselle.

aleyna karakterini şu an canlandırmakta olan oyuncu ise gözde gürkan'dır.

alın şimdi bu bilgiyi naparsanız yapın.*

tanım: 4. bölümden sonra izlemeyi bıraktığım bayık yılmaz erdoğan dizisi.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap