11347 entry daha
  • az önce sözlükten birisi yazdı söylemesi ayıp. nasılım demiş. belden aşağısını atmış çoraplı. "götten ibaretsin, sabahlarımı aydınlatan kuru güneşimsin menekşem" dedim. klasik nezaketimdir, nude atanlar iyi bilir. neyse uzatmayayım o kısmı, azıcık sanal vuruştuk ön-arka kurgulu, günlük lafa geçtik. klasik tanışma yani.

ne yiyosun dedi. benim de elimde haşlanmış yumurtam vardı tam okurken. dün almıştım 10'lu getir'den. tam pul biberimi de dökmüşüm, erik gibi onu ısırmak üzereydim. lan....ya yapmam bunu derdim, kişiliğim de oturmuştur ama, ağzımdan bir anda "avokadolu poşe yiyom süper" diye bir şey çıktı. geçende kahve ararken buralarda bir restoda görmüştüm. bir kere de hatun yapmıştı, bu ne amk deyip omlet istemiştim.

ya bu suç mu şu an? poşe nedir biliyorsam zenciler ball gag bağlayıp inletsin beni bu arada. bayılırımmmmmmm dedi çıtırım. ismini asla vermem. fotosunu istedi. hepsini yuttum dedim. büyük mü küçük mü bilmiyorum da amk'un şeyi. büyükse buzluğa attım derdim. hatamız nedir anlamadan, kız gitti. baktım bloklamış. ne bir hakaretim olmuş ne bir şey.

kadınlara sorum şu özellikle gençlere ve milflere ve granny teyzelere. soruyorum. yumurta sizi azdıran, çıldırtan bir seks öğesi midir? ne benim suçum? ve poşe nedir?

edit: baktım, ortaboymuş. 3 hamlede yenir gibi.
  • yaş takıntısı ve sınırı olmayan cesur tabuları olmayan açık fikirli +30 kadın yazarlar yeşillendirebilir, özel sormak tercihim...
  • evli/nişanlı/sözlü olmadığınız halde ne için parmaklarınıza yüzük takıyorsunuz?

mesaj kutum normalde kapalı ancak sırf bu sorunun cevabını merak ettiğimden dolayı kısa süreli açtım. hayırlı forumlar.
  • saçma ama eski kiz arkadaşım hep bahsediyordu sert yap falan diyordu. diğer kadınlar ne düşünüyor merak ediyorum. sert sevişen erkek mi yoksa daha şefkatle sevişen erkek mi olur tercihiniz ?
  • beğendiğiniz ama sizle ilgilenmeyen bir erkeği elde etmek için ne yaparsınız.?
  • evlenmek istediğiniz erkekte dikkat ettiğiniz özellikleri nereden öğreniyorsunuz? bununla ilgili bir kitap önerisi var mı? toplum nasıl bu hale geldi ondan merak ediyorum.
  • sigara kullanmayan, dindar olmayan, çocuk istemeyen bir kadın var mıdır?
    36, istanbul tg
  • alımlı ve çevresinde çok ilgi gören bir kadın, kendinden küçük bir erkek ile birlikte olur mu ?

-soruyu muhatapları cevaplar ise çok sevinirim.
  • bi gün şu saçma sapan soruları copy paste yapıcam düşüyor mu bi test edicem
  • pişman olup tekrar yaptığınız şeyler neler?
25 entry daha
hesabın var mı? giriş yap