1918 entry daha
  • 43 numara ayaklarım var ve yürürken kendimi kocaayak gibi hissediyorum.
  • kendim hakkında o kadar çok gereksiz bilgi var ki, 1 tanede duramayacağım bir konu bu.

-en sevdiğim sebze ıspanak.
    -kelebeklerden tiksiniyorum.
    -nadiren küpe takarım. sebepli ip bilekliklerim dışında bileklik takmam. sadece gümüş kolye takarım.
    -vaktiyle çok aşırı üzülüp zirveyi gördüğüm için çok uzun zamandır biten herhangi bir ilişkinin ardından üzülmüyorum.
    -mesleğime bayılıyorum. insanlar genelde 7/24 unvanımı üzerime giymemi bekliyorlar. oysa sadece mesai saatleri içinde unvanım var. iş yerimden çıktığım an beynimde adeta bir devir kapanıyor, bir devir açılıyor. otomatik bir sistem bu. kapansın-açılsın diye bir çaba harcamıyorum.

daha sayayım mı?
  • bencil, egoist, empati yoksunu, narsist ve manipülatif olduğum bilgisi. ben de yeni edindim bununla yaşamaya çalışıyorumdur.
  • niyeyse uyurken elimi yumruk yapıp iyice sıkıyorum. sabah kalktigimda fark ediyorum bunu. tirnak izlerinden. sebebini bilmiyorum.
    görsel
  • ne yattığım yeri bilirim, ne gece ne yaptığımı... öyle bir sarhoşluk hali içindeyim. bırakmam gereken yeri bir bilsem ama yok. ille sacmasapan biçimde sızıcam. çok içiyorum çok.
  • meydan larousse ansiklopedileri alfabetik sıralamasını ezbere biliyorum!
  • tahin pekmez karisiminda pekmezi olabildigince az tutarim.
  • karşımdaki kişi konuşurken parmağımla söylediği kelimeleri yazıyor gibi yapıyorum. çoğu kişi el titremesi sanıyor
  • basurum var..
  • hang drum çalmayı öğreniyorum çok keyifli bir de ismim yılmaz değil üstelik samsunlu da değilim ama kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum
13 entry daha
hesabın var mı? giriş yap