• adam siteye para kazanma hırsına burunmus demis.
    nasıl bir kafa var bu sozlukte herkes herseyi hayır için mi yapacak?
    idealist bir korsan sitesi kapitalizme savas acan devrimci sanıyor herhalde.
  • dizipal153 ile yoluna devam ederek dosta güven düşmana korku vermeye devam eden sitedir.*
  • tamamen merakımdan soruyorum. çok da merak ediyorum.
    bu site düzenli en geç 2 gün içerisinde kapatılıyor. kapatanlar nasıl kapatıyor, mahkeme kararı mı? öyle kolay karar cıkıyor mu bu bir?
    ikincisi eğer bu adamlar sonuna kadar böyle domain değiştirerek devam edeceklerse kapattıranlar hangi mantıkla kapattırıyor? yenisini açıyorlar çünkü. bu iş nerede biter?

edit: debeye girdiğine göre benim gibi merak edenler varmış.
    gelen cevapları derledim: bilgilendiren yazarlara teşekkürler.

fikir ve sanat eserleri kanunu kapsamında karar, sulh ceza hakimliğinden maksimum 24 saat içinde çıkıyormuş, hızlı bir şekilde engellenebiliyor bu sistemlere erişim. siteyi açanlar da domain buldukca ve pes etmedikleri sürece devam eder bu süreç. ne diyelim o zaman
    korsana hayır!
  • adamlar o kadar profesyonel ki içerikleri netflix, gain, blutv, exxen gibi kategorilere ayırmışlar. tam bir deli işi websitesi. ayrıca bettilt reklam müziğini ezberledik sayelerinde*
  • bu başlık altında çeşitli vesileler ile durum güncellemesi yapan tüm suser dostlar; ben sizden razıyım, vallahi sağ olun her biriniz.
  • "çaat çaat çaat çaat çaat bahsegele bi geeel istediğine baas baas baas baas"
  • allah 438 kere belasını versin bu sitenin yeter artık.
  • iki farklı tasarıma sahip dizipal sitesi var:

- ilk olanı yani orijinali şu tasarımda olan.

- ikincisi de bu arayüze sahip olan, ilkinden sonra açılan bir site.

ilkinden film/dizi indirmek için live stream downloader eklentisi kullanılabilir.

ikinci siteden ise basit bir kullanımla indirme yapabilmek için user-agent eklentisini kullanmanız gerekmektedir. buradan ekleyin tarayıcınıza. daha sonra bir bölümü açın ve sağ üstten eklentiler kısmından ilgili eklentinin üstüne basıp ios > ipad'e tıklayın. sonrasında sayfayı yenileyin ve idm butonu görünür hale gelecektir, indirmelerinizi yapabilirsiniz. indirme bittikten sonra ise eklentiye tekrar gelip chrome > default seçeneği ile eski hale döndürünüz. indireceğiniz zaman aynı işlemleri tekrarlayınız.

kolay gelsin.

edit: görsel linkleri tekrar yüklendi.
  • sanılanın aksine 165 adet değil, 172 adet davası vardır. 165 orospu çocuğudur
  • 172 den devam eden site
hesabın var mı? giriş yap