• ellerimdeki kuruluk ve sık sık kaşıntı hissine karşılık, doktor tarafından verilen losyon. bir kaç gündür kullanıyorum, oldukca faydalı bir ürüne benziyor. fakat doktor bol bol kullanabilirsin demişti, ilk entry okuyunca biraz şüphelendim. kullanımını azaltıp biraz araştırma yapsam iyi olacak sanki..
  • bugün doktor reçetesiyle aldığım 30 gramlık tüpünde %20 üre bulunan krem. etkilerini sabırla bekleyeceğim.
  • kışları bir türlü adam olmayan kurumuş elleri ayakları, yumuşamak bilmeyen topukları yola getiren bir şey. neye niyet neye kısmet.
  • kontakt dermatite neden olabileceğinden yüz için kullanılmaması gereken..
  • (bkz: #35597397)
  • ayak baş tırnaklarımda mantar şüphesi ile gittiğim cildiye doktorunun verdiği krem. mantar değil tırnak sertleşmesi varmış.

bu krem yumuşatıcı etkisi ile kuruyan tırnakları canlandıracak diye umut ediyorum. günde 3 defa sürülmesi önerildi.

sonuçları buraya edit yaparak yazacağım bir süre sonra sözlük.
  • pandemi sebebiyle aşırı kolonya kullanımından zarar gören ellerime ilaç olmuştur.
    elbette hametan'la birlikte karıştırarak kullanırsanız daha hızlı iyileşme sağlar.

(bkz: hametan)
  • çatlak ellerin kurtarıcısı.
  • tırnak mantarı şikayetiyle gittiğim doktor tarafından tavsiye edilen krem. henüz ikinci gündeyiz ilerleyişe göre güncelleyeceğim. uygulamadan önce ayakları sıcak suda bekletmemi ardından törpü yardımıyla tırnakları incelterek kullanmamı söyledi.
hesabın var mı? giriş yap