28815 entry daha
  • ilginç. dün saat 9' da yatmıştım bugün uykum gelmiyor. prozac sağolsun bir aydır iyi uyudum.

neyse. ben yatar. uyumaya çalışayım. belki gelir. kurbanlık koyun sayayım bari.
  • sinir. yetişkin bir insanın sadece kendini düşünüp ona göre hareket etmesini anlamlandıramama. arada kalmış olmak ve karşı tarafın asla mağrur olmaması, hep kendini haklı görmesi. kafamda 4-5 posta kavga çıkardım, hepsinde de ben haklı çıktım.
  • (bkz: ayrılık kararı)

ve tebliği...
  • tam ne olduğunu çözemiyorum ama ya anksiyete krizi yada panik atağımsı birşey yaşıyorum. nefes darlaniyor ve tam uykuya dalacakken endişeyle uyanıyorum. çok bunaldım be
  • rengini tahmin edene ödülüm var diyeceğim de aklımda bir şey yok. yine edebilen etsin görelim.
  • üzülmek ,anlaşılamamak, kabul ettirememek akabinde bırakılmak.
  • yürüyüş yaparken ayakkabıma batan, paslı, küçük bir çivi nedeniyle ne yapmalıyım bilemediğimden bir türlü sakinleşemedim.

yürürken ayakkabıma giren bir taş zannettiğim şeyin ayakkabı tabanını delen bir çivi olduğunu farkettim, açık bir yara ya da kesik görmediğimden tetanoz aşısı için bir sağlık kuruluşuna başvurmadım.

şimdiyse bir sağlık kuruluşuna gidip en azından bir uzmana danışmadığım için hata edip etmediğimi düşünmekten uyuyamıyorum.

mesire alanında kırık cam, paslı çivi vb. olmaz dediğim şeyler olmadık yerlerde, zamanlarda denk gelir nedendir bilemedim.

son birkaç gündür aşırı düzeyde bir sağlık farkındalığı ile aşırı düzeyde bir vurdumduymazlık arasında gidip geliyorum.
  • bu yüzyılın en önemli karşılaşmasını izledim nabız düşürmeye çalışıyorum.
  • hala arkadaşlar arası dialogu düşünüyorum.
    arkadaşın biri bir falcıya fal baktırmış heyecanlı heyacanlı anlatıyor ama tüm konuşmayı olduğu şekliyle… kalabalığız,neyse fal baktırdığı kişinin cinsel eğilimi farklıymış ( olabilir , neticede insan ,yanlış anlaşılmasın diye belirttim yalnızca.)
    neyse işte arkadaşa aynen şunu demiş
    falcı: aşkım bekleme , o seni aldatıyor zaten adam cinselliğe aşırı düşkün sen hala salak gibi adamı bekliyorsun. yazık. gelmeyecek hiç şüphen olmasın o sana istediğini veremez.
    neyse bizim arkadaş burulmuş tabi bozulduğu belli olmasın diye tüm enerjisiyle heyecanlı heyecanlı ya biliyordum zaten ama falcı çok iyiydi ayağı yapıyor.
    o esnada bir diğer arkadaş dedi ki 2 senedir ilk defa farklı şekilde bile olsa aşkım kelimesini duydun farkında mısın, hala heyacanlı heyecanlı anlatıyorsun. şu haline bak , kendine dön bir ne halde olduğuna bak. yeter . bazı hikayeler yarım kalmaz, kaldığı yerde bitmiştir o hikaye tamamlandı . kendine eziyet etmeyi bırak.

ben şok tabi. düşünüyorum dost acı söyleyen mi? acıyı tatlı söyleyen mi? şimdi bu arkadaş acıyı tatlı mı söyledi? bencede artık devam etmeli, giden gittiği yerde mutluysa kalan beklememeli. neyi bekliyor o da ayrı bir konuda, bu kısacık ömrünü yedi. bakıldığında arkadaş haklı , diğeride …
    hala düşünüyorum . acaba gerçekten en hızlı şekilde tekrar sevilmek ister mi? ya da gerçekten sevilebileceğine inancı kalmış mıdır? neyse en azından silkelenmiştir , bir şeyleri daha farklı düşünebiliyordur. belki bu güne kadar doğru yapmıştır, belki yanlış. bunun kararını elbette ki o verecek ama eminim bu günden sonra hayatı eskisi gibi olmayacak…
12 entry daha
hesabın var mı? giriş yap