• bu lanet olası viskiyi keşfedeli en az üç yıl oldu.
    en iyisi mi?
    hayır
    en mükemmeli mi?
    hayır
    ama lanet olsun. üçüncü dublede bu dünya umrunuzda olmuyor.
    dosta gider kısaca
  • koyunun olmadığı yerde keçiye bir şey derler diye bir laf var. neyse burası türkiye zaten koyundan bol ne var bu örnek patladı. şimdi diğerleri pahalı artık uçtu gitti diye bunu deneyeyim dedim. fakirlik mi eziklik mi bilemiyorum ama acayip iyi tadı var lan?? hiç aratmıyor eski günleri. fazla övükleyip dikkatleri üzerine çekmemek lazım. bunu alın bu olmuş viski. bu fiyata daha iyi kafa yapan bir şey yok. cheers.
  • bell's brewery isminde bir alkollü içki üreticisi
  • ciddi anlamda bir fiyat/performans viskisi.

elbette ondan çok daha iyi viskiler var ama tüm zamlara rağmen hala bu fiyata göre harmanı gayet iyi. tahıl tadı baskın ve damakta bitişi çok kısa ama hem içimi kolay hem de yapısı dolgun.

sayesinde kombiyi hala yakmadım!!!
  • karışımında (bkz: caol ila) ve (bkz: glenkinchie) bulunduruyor. kısa bir bitişe sahip olması dışında fiyatına göre iyi bir performansa sahip. (bkz: islay) bölgesinin isli viskileri gibi geriden gelen bir is tadı bulunduruyor ki bu da, (bkz: caol ila) içermesinden kaynaklanıyor..
  • f/p ürünüdür. dış görünüşü nedeni ile biraz insanı "dandik mi bu acaba lan?" düşüncelerine gark etse de içeriği beklenilenin üzerinde bir kalitede.
  • devletim sayesinde düştüğüm seviye.

öğrenci başıma bugün canım çok viski çekti. barlarda da dublesine min 40-50tl bayılmak istemediğimden ve bir de şişesindeki britiş bayrağına gözüm takıldığından aldım bunu. tadı, sulandırılmış, yetmemiş saatlerce ağzı açık bekletilmiş viski gibi. sanki biri bunu içerken bize nasıl ana bacı saydırırı özel olarak formüle etmiş gibi, üretim amacının full küfür yeme fantezisi olduğunu düşünüyorum. ayrıca 112tl...öhöm...bu bile pahalı bana, sırf canım viski çekti diye birkaç gün kıt kanaat geçinmeyi göze almıştım...keşke böyle olmasaydı...
  • bir şişe biranın 12 tl olduğu yerde kraldır, candır. allah razı olsun sınıf atladık vergiler sayesinde.
  • güzel ve tatlı sonradan gelen kafası var.
  • uygun fiyatı ve kolay içimiyle son günlerde gönüllere taht kurmuş viski.
hesabın var mı? giriş yap